До ГУНП України в м. Києві

Начальникові ГУНП в м. Києві

Крищенку А.Є.

01061, м. Київ, вул. Володимирська, 15

Копія: Прокуратура м. Києва

Прокурору м. Києва

Говді Р.М.

03150, м. Київ, вул. Предславинська, 45/9

Від Тарасенка Петра Івановича

01024, м. Київ, вул. Лютеранська, 4

моб. тел. (098) 875 45 75

СКАРГА

на незаконні дії працівника поліції

10 липня 2016 року мене було незаконно піддано поверхневому огляду. Так, знаходячись о 14:20 біля входу до станції метро «Хрещатик» до мене підійшли працівники патрульної поліції з вимогою провести поверхневий огляд. Поліцейські не представилися, не пояснили підстав для застосування такого превентивного заходу, а також суть та мету його проведення. Всі мої вимоги навести підстави для проведення поверхневого огляду були проігноровані. С. 40 ЗУ «Про Національну поліцію» визначає підстави поверхневого огляду, а також містить чітку вимогу до статі поліцейського, який здійснює огляд. Мені довелось бути оглянутим працівником поліції протилежної статті (нагрудний знак – №000000), що грубо порушує ст. 40 ЗУ «Про Національну поліцію» та завдало мені моральних страждань, унаслідок втручання у моє приватне життя.

Нагадую, що відповідно до ст. 7 ЗУ «Про звернення громадян» звернення, оформлені належним чином і подані у встановленому порядку, підлягають обов'язковому прийняттю та розгляду. А також, відповідно до ст. 18 Закону про мою можливість брати участь у перевірці поданої заяви та знайомитися з матеріалами такої перевірки.

Прошу розглянути скаргу та прийняти рішення про притягнення винних до відповідальності у термін, встановлений ст. 20 ЗУ «Про звернення громадян». Прошу проінформувати мене про прийняте рішення негайно після його прийняття, а у випадку подовження строку розгляду – повідомити про це.

11 липня 2016 року

Підпис (обов'язково)

Наскільки корисна інформація?

Оцініть сторінку

Середній рейтинг 4.7 / 5. Кількість голосів: 42

Ще немає оцінок.