Отже, що ж має бути завжди з собою? Звичайно ж, запаска, набір інструментів, знак аварійної зупинки, аптечка і вогнегасник.

Маємо велику надію, що про це знає кожен водій і, як правило, даний «джентльменський» набір повинен «жити» в багажнику (хоча аптечка за правилами дорожнього руху повинна знайти своє місце в салоні автомобіля). Ще має бути моторне масло на долив, адже іноді через порушення герметизації збільшується витрата і падає рівень масла в двигуні.

Аналогічна біда може статися і з системою охолодження. В цьому випадку допоможе запасна каністра з антифризом. Але не забувайте, що в першому і в другому випадках, доливати рідину необхідно того ж виробника та марки, яка вже залита, змішувати рідину різних виробників дуже не бажано.

Також в подорож на автомобілі вам не завадить в багажнику:

Провід "прикурювача" (особливо взимку), трос для аварійного транспортування, насос (краще, який працює від прикурювача - компресор), каністра з бензином, запасний комплект свічок, запасні лампи для фар, ліхтар із запасними батарейками, ганчірки, ємність з водою.

У бардочок слід покласти: атлас автомобільних доріг (навіть якщо є GPS-навігатор, адже він може "сісти"), батарейки для брелка сигналізації, автомобільна зарядка для телефону.

Існує ще ряд основних порад, які зроблять вашу поїздку максимально комфортною:

1. Перед дорогою обов'язково виспіться. Мінімум годин 9. Адже дорога забирає дуже багато енергії, якої слід запастися заздалегідь.

2. Всі речі повинні бути зібрані заздалегідь. При зборах в поспіху вночі (або на світанку), ви обов'язково що-небудь забудете.

3. У поїздку слід виїжджати в досвітніх сутінках, щоб за день ви могли проїхати якомога більшу відстань, а ввечері зупиниться переночувати.

4. Зупинки слід робити кожні 400-500 кілометрів. При середній швидкості 120 км/год це приблизно кожні 4 години. Під час таких зупинок можна перекусити, розім'ятися або просто погуляти.

Наскільки корисна інформація?

Оцініть сторінку

Середній рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 1

Ще немає оцінок.