Якщо ви нещодавно сіли за кермо або тільки збираєтеся це зробити самостійно, то у вас обов'язково з'явиться питання - як правильно заправити автомобіль?

 

Щоб зрозуміти, чи потрібно заправляти автомобіль досить стежити за покажчиком рівня палива.

Ці покажчики забезпечені сигнальною лампочкою, яка починає зрадницьки світиться, коли рівень палива близький до мінімально допустимому.

В автомобілі бензин закінчується поступово. Перші "дзвіночки" ви можете помітити на поворотах, підйомах і при різкому прискоренні. Якщо відчуваєте, що до заправки не дотягнете, з'їжджайте відразу на узбіччя.

Що можна зробити в таких умовах?

Сходити пішки до найближчого АЗС з каністрою і купити там бензин, щоб вистачило доїхати до заправки.

Доставити машину на АЗС на буксирі, попросивши заздалегідь повз проїжджаючих водіїв або викликати своїх друзів на допомогу.

А найкраще візьміть за звичку заправляти автомобіль заздалегідь і з запасом.

Де заправляти свою машину?

Найголовніше запам'ятайте, що не можна заправляти свій автомобіль де попало. На різних АЗС бензин сильно відрізняється за якістю. Заздалегідь дізнайтеся у друзів водіїв, де вони найчастіше заправляються. Виділіть для себе кілька кращих заправок на думку ваших друзів і знайомих і намагайтеся заправляти свою машину саме на них.

Як заправляти свій автомобіль на АЗС?

Ви повинні знати, де на кузові вашої машини розташований люк бензобака, щоб відразу під'їжджати з того боку, де він розташований.

• Занадто близько до колонки автомобіль не паркуйте - це може ускладнити заправку.

• Перед поїздкою на заправку подивіться і перевірте, як відкрити люк бензобака вашої машини, щоб зайвий раз не метушитися на АЗС.

• Попередньо поцікавтеся, якої марки бензин потрібно заливати. Це можна уточнити в інструкції до вашого автомобіля.

• Якщо раптом вас обслуговує співробітник АЗС, то повідомте йому марку бензину, який необхідно залити в бак та запитайте номер бензоколонки.

• Тільки після того, як переконаєтеся, що пістолет вже в баку, йдіть оплачувати його в касу.

• У касі потрібно повідомити оператору число літрів або суму на яку потрібно заправитися та номер бензоколонки.

• Обов'язково забирайте з собою чек.

• При поверненні до бензоколонки, якщо ви заправляєтесь самостійно, натисніть на ручку пістолету, щоб заправка розпочалася. Також на пістолеті існує запобіжник автоматичної заправки, щоб дізнатися як правильно його встановити, потрібно всього один раз запитати у заправника на АЗС.

• Після того, як заправка буде закінчена (перестане рахувати лічильник бензоколонки), обережно виймайте пістолет і повертайте його на бензоколонку, закривайте люк бензобака і в дорогу!

В перший раз самостійно заправляти автомобіль завжди страшно і метушливо, особливо якщо поруч немає обслуговуючого персоналу.

Наскільки корисна інформація?

Оцініть сторінку

Середній рейтинг 4.8 / 5. Кількість голосів: 13

Ще немає оцінок.